LM3S9790-IQC80-C1 Texas Instruments IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
LM3S9790-IQC80-C1
Kirjeldus:
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmemuundurid :
A/D 16x10b
EEPROM-i suurus :
I/O arv :
60
Kiirus :
80MHz
Osa olek :
Obsolete
Ostsillaatori tüüp :
Internal
Pakend/ümbris :
100-LQFP
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide (Vcc/Vdd) :
1.235 V ~ 1.365 V
Põhiprotsessor :
ARM® Cortex®-M3
Programmi mälu suurus :
128KB (128K x 8)
Programmi mälu tüüp :
Flash
RAM-i suurus :
64K x 8
seeria :
Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000
Südamiku suurus :
32-Bit
Tarnija seadmepakett :
100-LQFP (14x14)
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)