W57-XI1F8B10-20 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays CIR BRKR THRM 20A 250VAC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
W57-XI1F8B10-20
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Praegune reiting :
20A