W57-XC1I8B20-20 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
W57-XC1I8B20-20
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Praegune reiting :
20A