W57-XB1D7B20-15 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
W57-XB1D7B20-15
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Thermal
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
15A