T9GV2L24-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GV2L24-110
Relee
Tootja number:
T9GV2L24-110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GV2L24-110
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Pooli vool :
8.2mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
82.5 VDC