R10-E2X2-115V TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 115V
Relee
Tootja number:
R10-E2X2-115V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 115V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
120VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
115VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
R10
Tegevusaeg :
Töötemperatuur :
-55°C ~ 75°C
Väljalaske aeg :
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
86 VAC