PRD-3DH0-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Relee
Tootja number:
PRD-3DH0-24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Lõpetamise stiil :
Screw Terminal
Lülituspinge :
125VDC - Nom
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
84.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
PRD
Tegevusaeg :
40ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 80°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
18 VDC