KUHP-11A11-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 120V
Relee
Tootja number:
KUHP-11A11-120
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 120V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
240VAC - Max
Mähise pinge :
120VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
24.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
KUHP
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 45°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
102 VAC