KHX-17D11-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 24V
Relee
Tootja number:
KHX-17D11-24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Lülituspinge :
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
37.5mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
KHX
Tegevusaeg :
13ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
6ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
18 VDC