K10P-11DT5-36 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 36V
Relee
Tootja number:
K10P-11DT5-36
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 36V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
15A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
120VAC - Max
Mähise pinge :
36VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
25.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
K10
Tegevusaeg :
13ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
3.6 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
27 VDC