A3RRA-6006G TE Connectivity AMP Connectors IDC CABLE-APR60A/ AE60G / APR60A
Kaablikomplektid
Tootja number:
A3RRA-6006G
Kirjeldus:
IDC CABLE-APR60A/ AE60G / APR60A
RoHs olek:
Ametikohtade arv :
60
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)