A3DDG-1006M TE Connectivity AMP Connectors IDC CABLE- AKR10G/ AE20M / AKR10
Kaablikomplektid
Tootja number:
A3DDG-1006M
Kirjeldus:
IDC CABLE- AKR10G/ AE20M / AKR10
RoHs olek:
Ametikohtade arv :
10
Funktsioonid :
Polarizing Key, Strain Relief
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Kontakt Viimistluspaksus :
15.0µin (0.38µm)
Osa olek :
Obsolete
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)