A3BBA-1006G TE Connectivity AMP Connectors IDC CABLE-ASS10A/ AE10G / ASS10A
Kaablikomplektid
Tootja number:
A3BBA-1006G
Kirjeldus:
IDC CABLE-ASS10A/ AE10G / ASS10A
RoHs olek:
Ametikohtade arv :
10
Funktsioonid :
Strain Relief
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Kontakt Viimistluspaksus :
30.0µin (0.76µm)
Osa olek :
Obsolete
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)