ZWS300BAF12/TL TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 300W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS300BAF12/TL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
25A
Suurus/Mõõdud :
7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
300W (336W Forced Air)