ZWS300BAF12/CO2 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 300W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS300BAF12/CO2
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 300W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
25A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ZWS300BAF
Suurus/Mõõdud :
7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame, Conformal Coated
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
300W (336W Forced Air)