ZWS150BP24 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 24V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS150BP24
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.3A
seeria :
ZWS-BP
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
150W