ZWS150BAF-3 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS150BAF-3
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
30A
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
150W