ZWS100PF-12 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V8.5A
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS100PF-12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V8.5A
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Universal Input
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ZWS-PF
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 2.44" W x 1.38" H (222.0mm x 62.0mm x 35.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 50°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
102W