ZWS100PF-12/A TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V8.5A
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS100PF-12/A
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V8.5A
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Universal Input
Osa olek :
Obsolete
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.5A
seeria :
ZWS-PF
Suurus/Mõõdud :
9.84" L x 2.83" W x 1.69" H (250.0mm x 72.0mm x 43.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 50°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
102W