ZWS100BAF-5 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 5V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS100BAF-5
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
seeria :
ZWS100BAF
Suurus/Mõõdud :
6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
100W