ZWQ1305224 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 130W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWQ1305224
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 130W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
12V
Pinge – väljund 3 :
-12V
Pinge – väljund 4 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
15A, 4A, 4A, 2A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ZWQ
Suurus/Mõõdud :
8.86" L x 4.17" W x 1.38" H (225.0mm x 106.0mm x 35.0mm)
Tõhusus :
72%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
4
Võimsus (vatti) :
130W