RWS100B5 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 5V 70W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RWS100B5
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 70W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
14A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
RWS-B
Suurus/Mõõdud :
4.25" L x 3.70" W x 1.54" H (108.0mm x 94.0mm x 39.0mm)
Tõhusus :
79%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W