RKW24-6R5 TDK-Lambda Americas Inc. POWER SUPPLY 24V6.5A
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RKW24-6R5
Tootekategooria:
Kirjeldus:
POWER SUPPLY 24V6.5A
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
R
Suurus/Mõõdud :
7.68" L x 1.97" W x 3.62" H (195.0mm x 50.0mm x 92.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 71°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
156W