HWS30A24/HD TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 24V 30W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS30A24/HD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.3A
seeria :
HWS30A/A
Suurus/Mõõdud :
3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame, Conformal Coated
Võimsus (vatti) :
30W