HWS150A-3/A TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS150A-3/A
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
30A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
HWS150A/A
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 1.65" W x 3.23" H (160.0mm x 41.9mm x 82.0mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
150W