HWS150036/ME TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 36V 1500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS150036/ME
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V 1500W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
42A
Rakendused :
Medical
seeria :
HWS1500
Suurus/Mõõdud :
11.00" L x 5.00" W x 3.25" H (279.4mm x 127.0mm x 82.6mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1500W