HWS100A-48/A TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS100A-48/A
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.1A
seeria :
HWS
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 1.30" W x 3.23" H (160.0mm x 33.0mm x 82.0mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
100W