EWS600P-5 TDK-Lambda Americas Inc. SINGLE OUTPUT POWER SUPPLY
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
EWS600P-5
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
120A
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 6.69" W x 3.62" H (160.0mm x 170.0mm x 92.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 65°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
600W