EWS600P-28 TDK-Lambda Americas Inc. SINGLE OUTPUT POWER SUPPLY
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
EWS600P-28
Tootekategooria:
Kirjeldus:
SINGLE OUTPUT POWER SUPPLY
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
28V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
23A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
EWS-P
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 6.69" W x 3.62" H (160.0mm x 170.0mm x 92.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 65°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
644W