CC10-0512DF-E TDK-Lambda Americas Inc. CONV DC/DC 10W DUL 5V +-12V PCB
Toiteallikad
Tootja number:
CC10-0512DF-E
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONV DC/DC 10W DUL 5V +-12V PCB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
7-DIP Module
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
500V
Pinge – sisend (max) :
9V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
12 ~ 15 V
Pinge – väljund 2 :
-12 ~ -15 V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
400mA, 400mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
CC-E
Suurus/Mõõdud :
1.40" L x 0.89" W x 0.33" H (35.6mm x 22.6mm x 8.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
10W