SA17CAHA0G Taiwan Semiconductor Corporation TVS DIODE 17V 27.7V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA17CAHA0G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 17V 27.7V DO204AC
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.7V
Pinge – rike (min) :
18.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
17V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101, SA
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
19A