PMD2408PKB1-A.(2).GN Sunon Fans FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
PMD2408PKB1-A.(2).GN
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, CUR, TUV, UL
Kaal :
0.187 lb (84.82g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
53.0 CFM (1.48m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4600 RPM
seeria :
MagLev®
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.360 in H2O (89.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
5.00W