SMAJ33A-TR STMicroelectronics TVS DIODE 33V 69.7V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ33A-TR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 69.7V SMA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
69.7V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
seeria :
SMAJ, TRANSIL™
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
33A (8/20µs)