SM15T15A STMicroelectronics TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SM15T15A
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.2V
Pinge – rike (min) :
14.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12.8V
seeria :
SM15T, TRANSIL™
Tarnija seadmepakett :
SMC
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
368A (8/20µs)