M27C4001-80N6 STMicroelectronics IC OTP 4MBIT 80NS 32TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M27C4001-80N6
Kirjeldus:
IC OTP 4MBIT 80NS 32TSOP
Juurdepääsu aeg :
80ns
Mälu suurus :
4Mb (512K x 8)
Pakend/ümbris :
32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
32-TSOP
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
31,311
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M27C4001-80N6 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M27C4001-80N6 Iseärasused
M27C4001-80N6 is produced by STMicroelectronics, belongs to Mälu.
M27C4001-80N6 Toote üksikasjad
M27C4001-80N6 – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud STMicroelectronics.
M27C4001-80N6, mida pakub STMicroelectronics, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M27C4001-80N6 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M27C4001-80N6 FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M27C4001-80N6?
The maximum operating frequency of the M27C4001-80N6 is 80MHz.
2. What is the capacity of the M27C4001-80N6 in terms of memory storage?
3. What is the access time of the M27C4001-80N6?
The access time of the M27C4001-80N6 is 80ns.
4. Can the M27C4001-80N6 be electrically programmed and erased?
5. What is the operating voltage range for the M27C4001-80N6?
The operating voltage range for the M27C4001-80N6 is 4.5V to 5.5V.
6. Does the M27C4001-80N6 support sector or chip erase capability?
7. What is the typical power consumption of the M27C4001-80N6 during read operation?
The typical power consumption of the M27C4001-80N6 during read operation is 45mA.
8. Is the M27C4001-80N6 RoHS compliant?
9. What is the package type of the M27C4001-80N6?
The M27C4001-80N6 is available in a 32-lead plastic DIP (PDIP) package.
10. Can the M27C4001-80N6 withstand high temperatures during operation?