M27C256B-10C6 STMicroelectronics IC OTP 256KBIT 100NS 32PLCC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M27C256B-10C6
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC OTP 256KBIT 100NS 32PLCC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
100ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
256Kb (32K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
EPROM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
32-LCC (J-Lead)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
32-PLCC (11.35x13.89)
Tehnoloogia :
EPROM - OTP
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
37,047
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M27C256B-10C6 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M27C256B-10C6 Iseärasused
M27C256B-10C6 is produced by STMicroelectronics, belongs to Mälu.
M27C256B-10C6 Toote üksikasjad
M27C256B-10C6 – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud STMicroelectronics.
M27C256B-10C6, mida pakub STMicroelectronics, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M27C256B-10C6 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M27C256B-10C6 FAQ
1. What is the maximum clock frequency for the M27C256B-10C6?
The maximum clock frequency for the M27C256B-10C6 is 10 MHz.
2. What is the access time for the M27C256B-10C6?
The access time for the M27C256B-10C6 is 100 ns.
3. What is the capacity of the M27C256B-10C6 in terms of data storage?
The M27C256B-10C6 has a capacity of 256 kilobits (32K x 8).
4. What is the operating voltage range for the M27C256B-10C6?
The operating voltage range for the M27C256B-10C6 is 4.5V to 5.5V.
5. Does the M27C256B-10C6 support programming and erasing?
6. What is the typical power consumption of the M27C256B-10C6 during read operation?
The typical power consumption of the M27C256B-10C6 during read operation is 35 mA.
7. Is the M27C256B-10C6 compatible with standard EPROM programmers?
Yes, the M27C256B-10C6 is compatible with standard EPROM programmers.
8. What is the temperature range for the M27C256B-10C6's operation?
The M27C256B-10C6 is designed to operate within a temperature range of 0°C to 70°C.
9. Can the M27C256B-10C6 withstand electrostatic discharge (ESD)?
Yes, the M27C256B-10C6 is designed to withstand electrostatic discharge (ESD) up to 2000V.
10. What package options are available for the M27C256B-10C6?
The M27C256B-10C6 is available in a variety of package options including PDIP, CDIP, and PLCC.