M27C2001-70C6TR STMicroelectronics IC OTP 2MBIT 70NS 32PLCC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M27C2001-70C6TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC OTP 2MBIT 70NS 32PLCC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
2Mb (256K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
EPROM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
32-LCC (J-Lead)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
32-PLCC (11.35x13.89)
Tehnoloogia :
EPROM - OTP
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
45,772
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M27C2001-70C6TR Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M27C2001-70C6TR Iseärasused
M27C2001-70C6TR is produced by STMicroelectronics, belongs to Mälu.
M27C2001-70C6TR Toote üksikasjad
M27C2001-70C6TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud STMicroelectronics.
M27C2001-70C6TR, mida pakub STMicroelectronics, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M27C2001-70C6TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M27C2001-70C6TR FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M27C2001-70C6TR?
The maximum operating frequency of the M27C2001-70C6TR is 70 MHz.
2. What is the storage capacity of the M27C2001-70C6TR?
The M27C2001-70C6TR has a storage capacity of 2 megabits.
3. What is the access time of the M27C2001-70C6TR?
The access time of the M27C2001-70C6TR is 70 ns.
4. Can the M27C2001-70C6TR be operated at lower voltages?
No, the M27C2001-70C6TR operates at a voltage range of 4.5V to 5.5V.
5. What is the package type of the M27C2001-70C6TR?
The M27C2001-70C6TR comes in a 32-lead PLCC package.
6. Is the M27C2001-70C6TR RoHS compliant?
Yes, the M27C2001-70C6TR is RoHS compliant.
7. What is the typical power consumption of the M27C2001-70C6TR?
The typical power consumption of the M27C2001-70C6TR is 30 mA.
8. Can the M27C2001-70C6TR withstand high temperatures?
Yes, the M27C2001-70C6TR can operate in a temperature range of -40°C to 125°C.
9. Does the M27C2001-70C6TR support programming and erasing?
Yes, the M27C2001-70C6TR supports EPROM programming and erasing.
10. What is the data retention period of the M27C2001-70C6TR?
The data retention period of the M27C2001-70C6TR is at least 20 years.