BZW06-376RL STMicroelectronics TVS DIODE 376V 776V DO15
Vooluahela kaitse
Tootja number:
BZW06-376RL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 376V 776V DO15
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
350pF @ 1MHz
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-204AC, DO-15, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
776V
Pinge – rike (min) :
418V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
376V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
BZW06, TRANSIL™
Tarnija seadmepakett :
DO-15
Töötemperatuur :
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5.7A (8/20µs)