1.5KE220ARL STMicroelectronics TVS DIODE 188V 388V DO201
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE220ARL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 188V 388V DO201
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
625pF @ 1MHz
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-201AA, DO-27, Axial
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
388V
Pinge – rike (min) :
209V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
188V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
1.5KE, TRANSIL™
Tarnija seadmepakett :
DO-201
Töötemperatuur :
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
26A (8/20µs)