1.5KE220ARL STMicroelectronics TVS DIODE 188V 388V DO201
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE220ARL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 188V 388V DO201
Mahtuvus @ sagedus :
625pF @ 1MHz
Pakend/ümbris :
DO-201AA, DO-27, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
388V
Pinge – rike (min) :
209V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
188V
seeria :
1.5KE, TRANSIL™
Tarnija seadmepakett :
DO-201
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
26A (8/20µs)