1.5KE15CA STMicroelectronics TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE15CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
2500pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-201AA, DO-27, Axial
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.2V
Pinge – rike (min) :
14.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12.8V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
1.5KE, TRANSIL™
Tarnija seadmepakett :
DO-201
Töötemperatuur :
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
368A (8/20µs)