1.5KE15CA STMicroelectronics TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE15CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
Mahtuvus @ sagedus :
2500pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
DO-201AA, DO-27, Axial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.2V
Pinge – rike (min) :
14.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12.8V
seeria :
1.5KE, TRANSIL™
Tarnija seadmepakett :
DO-201
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
368A (8/20µs)