GPFM115-24G SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC CONVERTER 24V 80W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
GPFM115-24G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 80W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Not For New Designs
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.3A
Rakendused :
Medical
seeria :
GPFM115
Suurus/Mõõdud :
5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
0°C ~ 50°C
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
80W (115W Forced Air)