IELHK111-1REG4-62-50.0-EK-01-V Sensata-Airpax CIR BRKR 50A 240VAC 80VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
IELHK111-1REG4-62-50.0-EK-01-V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR 50A 240VAC 80VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
80V
Pinge nimiväärtus – AC :
240V
Poolakate arv :
3
Praegune reiting :
50A