219-3-1-66-7-9M-25 Sensata-Airpax CIR BRKR MAG-HYDR 25A 600VAC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
219-3-1-66-7-9M-25
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 600VAC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
Pinge nimiväärtus – AC :
600V
Poolakate arv :
3
Praegune reiting :
25A