SMDA15C.TBT Semtech Corporation TVS DIODE 15V 30V 8SO
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMDA15C.TBT
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 15V 30V 8SO
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
4
Mahtuvus @ sagedus :
75pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
30V
Pinge – rike (min) :
16.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
15V (Max)
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMDAC
Tarnija seadmepakett :
8-SO
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
300W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
10A (8/20µs)