SLVU2.8-8.TBT Semtech Corporation TVS DIODE 2.8V 17V 8SO
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SLVU2.8-8.TBT
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 2.8V 17V 8SO
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
4
Mahtuvus @ sagedus :
8pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
17V
Pinge – rike (min) :
3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
2.8V (Max)
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SLV
Tarnija seadmepakett :
8-SO
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
30A (8/20µs)