9G1248M4011 Sanyo Denki America Inc. FAN 120X25MM 48VDC RBLS TACH
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
9G1248M4011
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 120X25MM 48VDC RBLS TACH
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
0.529 lb (239.95g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
29.0 dB(A)
Õhuvool :
59.0 CFM (1.65m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
1950 RPM
seeria :
San Ace 120
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.124 in H2O (30.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
2.40W