9BMB24P2S01 Sanyo Denki America Inc. EC AXIAL 97X33MM PWM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
9BMB24P2S01
Tootekategooria:
Kirjeldus:
EC AXIAL 97X33MM PWM
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
33.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
59.0 dB(A)
Õhuvool :
43.1 CFM (1.21m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
5250 RPM
seeria :
San Ace B97
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
2.450 in H2O (610.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
16.80W