9BMB24P2F01 Sanyo Denki America Inc. EC AXIAL 97X33MM PWM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
9BMB24P2F01
Tootekategooria:
Kirjeldus:
EC AXIAL 97X33MM PWM
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
33.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
56.0 dB(A)
Õhuvool :
36.7 CFM (1.03m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4500 RPM
seeria :
San Ace B97
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.640 in H2O (408.5 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
10.80W